Extrém

20. února 2017 14:23

redakce Prima Lajk

FOTO: Týpek brutálně setřel svou ex. Opravil a oznámkoval její omluvný dopis! Teď se jí směje celý internet

Když ti tvá bývalka pošle omluvný dopis, tak ho oznámkuj a pošli zpět!

Ne vždy končí vztah v klidu. Někdy může láska velmi rychle vyprchat a nahradí ji jen lhostejnost. Ani touha zůstat v kontaktu se nemusí dostavit, jako tomu bylo v případě tohoto mladíka. Tomu jeho bývalka poslala dopis, v němž se mu na čtyřech stránkách omlouvá. On k její omluvě přistoupil velmi kriticky. Dívka se musela velmi divit, když jí místo odpovědi došel její dopis celý proškrtaný a v závěru s velkým "D".

Adresát Nick Lutz totiž nestílel při čtení dopisu stejný citový stav jako jeho bývalá patnerka. Místo odplaty se ale rozhodl dívku spíše vzdělávat, vzal do ruky červenou propisku a celý dopis jí opravil. V úvahu přitom bral jak formální náležitosti a pravopis, tak i nepřesnosti v obsahu. V místě, kde dívka tvrdí, že ho nikdy nepodvedla, stojí poznámka: "chybí důkazy, které by tuto hypotézu podporovaly". Podobné výtky lze najít v průběhu celého dopisu, třeba "Když neexistuje důvod, proč bys mi lhala, tak proč neříkáš pravdu?"

Při opravování si Lutz vychutnal skutečně každou nepřesnost. Na závěr pak umístil i hodnocení a výslednou známku. Dívka za svůj dojemný dopis získala "D" a 61 bodů ze 100. A co se autorovi hlavně nelíbilo? "Dlouhý úvod, krátký závěr, silné hypotézy, z nichž ale nic nevyplývá. Je nutné je podložit důkazy," vysvětluje v závěrečném hodnocení. Ještě předtím, než dopis odeslal zpět, ho vyfotil a zveřejnil na svých sociálních sítích. "Když ti tvá ex pošle omluvný dopis, tak ho oznámkuj a pošli zpět," radí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také