návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Youtuber Vadak brutálně setřel Psychopata Bejra! A hodlá snad ukončit svou kariéru?

Co si internetová hvězda myslí o současné youtuberské scéně?
Vydáno: 15.02.2017
Chce snad Vadak skončit s YouTubem?
Autor: youtube.com Chce snad Vadak skončit s YouTubem?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vaďák aka Vadim Tkačenko pořád patří mezi nejoblíbější tuzemské youtubery, jenž se snaží často přicházet s poněkud kvalitnější tvorbou, než jsme u našich internetových hvězdiček zvyklí. Ve svém nejnovějším videu se pak rozhodl odpovědět na dotazy fanoušků a vyjádřit se mimo jiné k současnému stavu youtuberské scény.

O té si bohužel nemyslí vůbec nic dobrého. Youtuberská tvorba totiž podle něj spadla na úplné dno. Sám je z ní dokonce tak zhnusený, že by se na YouTube mnohdy nejraději vykašlal. Přiznává pak, že už začíná být s tvorby videí značně unavený a docházejí mu nápady. Rozhodl se proto výrazně změnit svůj styl a bude více natáčet to, co ho baví. Nechce se už za každou cenou podřizovat fanouškům.

Vyjádřil se pak také k největší youtuberské kauze posledních dní, bitce mezi Pstruhem a Alešem Bejrem. A na Psychopatovi nenechal nit suchou. Bejr totiž u něho svým chování strašně klesnul a jedná se podle něj o arogantního člověka, který nedokáže uznat prohru a není čestný. Možná i tato roztržka je pak důvodem, proč je z youtuberské scény tak zklamaný a chce s ní občas seknout. Svou kariéru i přes současnou frustraci kvůli fanouškům naštěstí asi jen tak neukončí.

VIDEO: Vadak - psychopat bejr

 

Co se stalo po zápase?

VIDEO: Drama po youtuberské bitce! Poražený Bejr čekal na Pstruha se svým vzteklým psem! Jak to dopadlo?

Děly se strašné věci!

VIDEO 18+: Stejk, Bender a Vadak udělali nejsprostější video českého YouTube! Z jejich hry se budete červenat

Článek je zařazen v: bitka , zpověď , pstruh , Psychopat Bejr , Vaďák , konec kariéry