Jak to muže změnilo?
Autor: Facebook/Profimedia.cz Jak to muže změnilo?

FOTO: Týpek měsíc kopíroval dietu a cvičení The Rocka! Tohle to provedlo s jeho tělem…

Publikováno: 27.12.2016
Kdo by nechtěl mít postavu jako Dwayne Johnson alias The Rock? Jeden muž s průměrnou postavou se rozhodl, že si měsíc zkusí žít jako známý zápasník.

reklama

Mark Webster dodržoval Rockovu dietu, která denně obsahuje přes 5 tisíc kalorií! Průměrný muž po třicítce by denně měl přijmout jen polovinu této dávky. Sedmatřicetiletý Mark také dodržoval Rockův cvičební plán, aby denně spálil 3600 kalorií a nabral svaly.

Co si Mark z měsíce života jako Rock odnesl? Tak zaprvé, že to stojí opravdu veliké peníze. Měsíční výdaje na jídlo pro siláka, jako je Rock, stojí v přepočtu přes 31500 korun. Na menu jsou velké dávky masa, tresky a vajec  (přesný rozpis denního jídelníčku najdete v galerii), třeba k večeři si Rock dělá omeletu z deseti vajec.

Rock trénuje šest dnů v týdnu, dělá hodinu kardio a pak hodinu a půl posiluje. To všechno Mark dodržel a na konci výzvy se jeho váha skoro nezměnila, nicméně získal jiné výhody. Nabral svalovou hmotu a zbavil se neustálých bolestí, kterými předtím trpěl.

V galerii najdete Markovu proměnu:

Podívejte se na dojemný moment.

VIDEO: Tvrďák The Rock se setkal s postiženým fanouškem. Podívejte se na jeho reakci! Tenhle dojemný moment rozbrečel miliony lidí...

reklama