Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Extrém

FOTO: Vdala se, ale pannou zůstane navždycky. Jak vypadá svatba s Ježíšem?

Osmatřicetiletá učitelka katechismu z amerického státu Indiana si na obřad pečlivě vybírala šaty a u oltáře slíbila, že nikdy nebude mít sex a že nebude mít žádný vztah. Přitom nemusí vstoupit do kláštera, stala se „vysvěcenou pannou“.
Vydáno: 19.08.2015, Matouš Hartman
Ženich (ne)chyběl
Ženich (ne)chyběl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ty na rozdíl od jeptišek nežijí v klášteře ani nemají žádné jasně dané povinnosti vůči církvi, nicméně se očekává, že se do aktivit organizace budou zapojovat. Jejich tradice skončila se středověkem, ale v roce 1970 došlo k obnovení těchto svateb. Ženy, které tyto vdavky chtějí, musejí být panny a ani nikdy nemít vztah s mužem. Manželské povinnosti mají úplně naruby, pannami musí zůstat i po svatbě.

svatbasježíšem3 Foto:

Žena tvrdí, že je naprosto přirozené chtít svatbu a je jedno, jestli si vezmete svého partnera či partnerku a nebo Ježíše, jak to udělala ona. Strávila mnoho času vybíráním svatebních šatů jako každá nevěsta. Nakonec sáhla po jednoduchých bílých, protože v jedné části obřadu musela ležet na břiše na chrámové podlaze.

svatbasježíšem2 Foto:

svatbasježíšem4 Foto:

Na obřad, kde u oltáře stála jen nevěsta obklopená ministranty a kněžími, dorazilo mnoho lidí. Hlavně zvědavci, ale učitelka je nadšená, protože doufá, že třeba někoho inspiruje. I tak má ale Ježíš už docela slušný harém. Po světě mu pobíhá tři a půl tisíce manželek a jen ve Spojených státech si může vybírat z 230 žen, které se za něj provdaly.

svatbasježíšem5 Foto:

Někteří muži se svatbě vyhýbají záměrně, někteří jen nenašli tu pravou

SVATBA: Co si o ní muži skutečně myslí a proč se jí někteří vyhýbají?

Manželé, kteří se o svůj den D podělili s 4000 uprchlíků

ÚŽASNÉ: Novomanželé se rozhodli, že místo svatební hostiny nakrmí 4000 uprchlíků!

Článek je zařazen v: svatba , obřad , učitelka , zvědavec , nevěsta , panna , oltář , středověk , harém , klášter
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama