Extrém

2. listopadu 2017 14:54

redakce Prima Lajk

GALERIE: 13 nejšílenějších věcí z internetu, po kterých byste měli být krásnější! Koupili byste si je?

Nakupování na internetu má své stinné stránky. Například si dopředu nikdy nemůžete být jistí, zda vám skutečně dorazí to, co je na obrázku. Na světě existují tisíce lidí, kteří se nechali zlákat levnou cenou. Ale stojí to šetření skutečně za to? V následujících případech rozhodně ne.

Fotografka jménem Evija Laivina nafotila vskutku zajímavý projekt s názvem „Bojovníci krásy“, ve kterém se snažila zachytit ty nejpodivnější věci objednané z internetového portálu Ebay. Sama fotografka tvrdí, že značnou část tvořilo zboží z Číny. Věci jsou určené ženám, které údajně touží být krásnější bez pomoci plastického chirurga. Na obrázcích najdete například zvětšovač rtů, vyhlazovač vrásek, zvedač očních víček a mnoho dalšího.

Opravdu se vám zdá byznys, založený na naivní touze být dokonale krásná, v pořádku? Hlavním terčem jsou ženy, které se nechají zlákat heslem „hodně muziky za málo peněz“, ale zda je tomu skutečně tak, si ověří až po pár týdnech čekání na vytoužený výsledek. Modelky v následující galerii jsou převážně Evijiny kamarádky. Cílem tohoto projektu bylo připomenout, že bychom neměli zapomínat na důležitou roli, kterou hraje především vnitřní krása.

Sdílejte článek

Přečtěte si také