reklama

reklama

VIDEO: Hrdinka internetu! Odvážná policistka parádně zatočila s třemi muži, kteří ji chtěli napadnout. Její čin šokoval Česko!

Publikováno: 02.11.2017
Záběry, ze kterých vám upadne brada!

reklama

Toto je video hrdinné policistky, které se rychle šíří po internetu! Neobvyklá situace se stala u jednoho skladu v pražském Braníku, u něhož naštěstí v tu dobu běžely bezpečnostní kamery.. Na nich se policistka na ulici poblíž tamního Penny Marketu rozhodla prozkoumat podezřelé auto. Jeho poznávací značka totiž byla napůl spadlá. V tu chvíli na ni ovšem z auta ostře vystartoval neznámý muž, který se ji po chvilce snažil dokonce napadnout! 

Reakce hrdinné policistky ovšem neměla chybu. Žena muže ihned usměrnila a položila ho na kapotu auta. Když mu pak přišli na pomoc z auta další dva muži,také s nimi ostře zatočila. Jednoho z nich ihned uzemnila svou nohou k zemi a ten druhý vzal raději nohy na ramena. Už nyní pro vás o incidentu zjišťujeme další informace.

Tento incident pak jasně ukazuje, jak nečekané a nebezpečné situace musí někdy policisté řešit. O tom se ostatně můžete přesvědčit i v čím dál více sledovaném pořadu Policie v akci, jenž vám přináší každodenní policejní práci a řešení deliktů či přestupků zblízka. Ten můžete sledovat na Primě každý všední den v 16.50!

Na pořad Policie v akci se můžete podívat také zde.

Tohle mu přijde normální?

VIDEO: Děsivé záběry, které šokovaly internet! Týpek brutálně knokautoval ženu jen proto, že na něj hodila sirku. Je tohle vůbec normální?

Policistka udělala chybu

FOTO: Sexy policistka dostala okamžitě vyhazov, když na internet sdílela tuhle drsnou fotku!

reklama