Videa

2. listopadu 2017 13:19

redakce Prima Lajk

VIDEO: Hrdinka internetu! Odvážná policistka parádně zatočila s třemi muži, kteří ji chtěli napadnout. Její čin šokoval Česko!

Česká policistka proti třem mužům

Záběry, ze kterých vám upadne brada!

Toto je video hrdinné policistky, které se rychle šíří po internetu! Neobvyklá situace se stala u jednoho skladu v pražském Braníku, u něhož naštěstí v tu dobu běžely bezpečnostní kamery.. Na nich se policistka na ulici poblíž tamního Penny Marketu rozhodla prozkoumat podezřelé auto. Jeho poznávací značka totiž byla napůl spadlá. V tu chvíli na ni ovšem z auta ostře vystartoval neznámý muž, který se ji po chvilce snažil dokonce napadnout!

Reakce hrdinné policistky ovšem neměla chybu. Žena muže ihned usměrnila a položila ho na kapotu auta. Když mu pak přišli na pomoc z auta další dva muži,také s nimi ostře zatočila. Jednoho z nich ihned uzemnila svou nohou k zemi a ten druhý vzal raději nohy na ramena. Už nyní pro vás o incidentu zjišťujeme další informace.

Tento incident pak jasně ukazuje, jak nečekané a nebezpečné situace musí někdy policisté řešit. O tom se ostatně můžete přesvědčit i v čím dál více sledovaném pořadu Policie v akci, jenž vám přináší každodenní policejní práci a řešení deliktů či přestupků zblízka. Ten můžete sledovat na Primě každý všední den v 16.50!

Na pořad Policie v akci se můžete podívat také zde.

Sdílejte článek