návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

GALERIE 18+: Holky, co říkáte na sexuální hračky podle Hry o trůny? Jonův meč by chtěla doma určitě každá

Pánové, máte doma náruživou fanynku fantasy hitu Hra o trůny a nevíte, co jí dát k Valentýnu? Tak nyní možná dostanete malinko sprostou inspiraci.
Vydáno: 21.01.2019
Sexuální hračky Hry o trůny. 2
Sexuální hračky Hry o trůny. 2 Autor: Geeky Sex Toys
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Seriál Hra o trůny je megahitem posledních let, který měl díky svým odvážným a hanbatým scénám k sexu vždycky tak trochu blízko. Bylo tedy jen otázkou času, než kromě internetových porno fanouškovských fikcí dojde i na výrobu sexuálních hraček. A fantasy fanynky už se konečně dočkaly.

Na zahraničních internetových sex shopech totiž najdete už opravdu nespočet kousků, jež jsou inspirovány slavným seriálem. A stejně jako v předloze, i zde se fantazie tvůrců evidentně rozběhla na ty největší, a trochu zvrácené, obrátky. Ženy si tak mohou vybrat ze sexuální pomůcky ve tvarů známých mečů, dračích vajíček či dokonce dild. V tomto ojedinělém výběru by si měla vybrat favorita prostě každá.

Na jak dlouho skončil herec ve vězení?

Šok! Herec ze Hry o trůny skončil ve vězení! Své bývalce vyhrožoval zastřelením!

Článek je zařazen v: Hra o trůny , vibrátor , dildo , sexuální hračky , seriál , Sex , Valentýn , meč , Jonův meč
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama