Extrém

7. listopadu 2016 17:26

Tereza Javorová

GALERIE 18+: Nový trend! Jsou tu EKOSEXUÁLOVÉ, kteří souloží s přírodou! Při sexu se posypávají rašelinou, olizují květy nebo...

Máte rádi přírodu? Dokážete se v ní uvolnit tak, že máte chuť ze sebe ztrhat oblečení a být volní jako ptáci? Tak zbystřete. Možná právě vy jste ekosexuál!

Pro někoho je to absolutní bizár, jiní na to nečekali roky. Je tu nový trend, který převrátí všechny vaše sexuální fantazie. Tedy jen tehdy, pokud milujete přírodu. Takzvaná "ekosexualita" vyzývá k tomu, abyste si užívali s dary matky Země.

Autorem tohoto trendu je emělecké duo Pony Express, které vyslyšelo tajná přání všech enviromentalistů a milovníků přírody. Ve svém sídle nabízí možnost se při milování posypat rašelinou, přestrojit se za mech, eroticky se dotýkat květin či masturbovat pod vodopádem (to by jistě bylo epické).

Návštěva tohoto erotického přírodního domu vás vyjde zhruba na tisícovku, ale autoři slibují, že se v takovém prostředí zbavíte městského stresu a probudíte v sobě dávno zapomenuté živošičné pudy.

Jak to může vypadat? Podívejte se do galerie, která však není vhodná pro mladší 18 let!

Sdílejte článek
Štítky příroda sex galerie trend rašelina Pony Express

Přečtěte si také