Sex a vztahy

7. listopadu 2016 16:46

Tereza Javorová

Tohle je 10 nejbizarnějších sexuálních praktik. Které z nich vyzkoušíte? Jsou jen pro otrlé!

Máte někdy obavu, jestli jsou vaše sexuální touhy úplně v pořádku? Tak se podívejte na tyto nejbizarnější praktiky. Bu´d se budete cítít o něco lépe, nebo si budete chtít všechny vyzkoušet!

1. Stofílie - vaším cílem je partnera pořádně umazat od bláta a pak mu na hlavu vysypat popel. Pohled na takto poníženého hezouna či krasavici vás bude neskutečně rajcovat.

2. Koníkovaná - spočívá v tom, že se budete při sexu chovat jako kůň. Můžete si pořádit i masku koně, sedlo a samozřejmě bičík.

3. Teratofilie - objektem touhy jsou postižení lidé, kterým například chybí jedna ruka nebo noha.

4. Pseudonekrofílie - při téhle děsivé praktice partner nebo partnerka předstírá, že je mrtvý/á a nesmí se vůbec hýbat. Může se ještě předtím umýt studenou vodou, aby byl efekt dokonalejší.

5. Agalmatofilie - neskutečně vás vzrušují sochy a máte chuď s nimi dělat hříšné věci. Však vy na té kamenné tváři vykouzlíte blažený úsměv!

6. Samosoulož - tu dokážou opravdu jen velmi vybavení muži, kteří jsou svým penisem sami sobě provést anální sex.

7. Nyotaimori - tato praktika je docela běžná, a přitom by vás ani nenapadla při výčtu sexuálních bizarností. Jedná se o to, že dokonale oholená a nahá žena si lehne, na sebe nechá rozprostřít suchi a ostatní ho z ní pak bez pomoci rukou jedí. Také jste si vzpomněli na Samanthu ze Sexu ve mestě?

8. Emetofilie - jedna z nejnechutnějších praktik je erotické zvracení. Někteří lidé ale při zvracení prý opravdu dosahují orgasmus. Zkuste to ideálně v sobotu večer, ať se budete vracet z hospody.

9. Kanibalské fantazie - partner nebo partnerka musí předstírat, že je kus jídla. Vy si pak z ní něbo z něj lačně ukusujete a představujete si, že jste člen domorodého indiánského kmene se zálibou v kanibalismu. Dobrou chuť.

10. Mumifikace - vzrušuje vás, kddyž partnera svážete tak, že se nemůže hýbat a vypadá jako mumie. Můžete k tomu použít obvazy či odvážnější i lepící pásku (ale pozor na chlupy).

Sdílejte článek
Štítky zvracení

Přečtěte si také