GALERIE: Babička se dlouhá léta modlila k této figurce. Netušila ovšem, že se ve skutečnosti jedná o tuto slavnou postavu!

Myslela si, že se modlí ke svatému, ve skutečnosti jí ovšem čekalo trapné zjištění, které rozesmálo celý internet.

Každý z nás se někdy ošklivě spleteme. Tento omyl jako zažila tato stará paní z Brazílie vás ale zaručeně rozesměje. Tamní maskérka Gabriela Brandão má silně náboženskou babičku, pro kterou je víra vším a každý den se už řadu let modlí ke své milovaného figurce svatého Antonína. Jenže právě její vnučka před nedávnem učinila šokující objev. Zjistila totiž, že postavička, k níž se babička dennodenně modlí, je ve skutečnosti hračka podle slavného filmu Pán prstenů!

Svatý Antonín je tak ve skutečnosti vážený elf Elrond. Gabriela a zbytek její rodiny nemohli věřit svým očím a tento nečekaný objev je naprosto rozesmál. Když pak babičce řekli, ke komu se vlastně modlí, dlouho nechtěla této skutečnosti uvěřit a museli jí to několikrát zopakovat. Rodina pak silné věřící babičce raději ihned koupila pravou figurku svatého Antonína. Její roztomilý omyl se ovšem stal okamžitým hitem internetu, jimž se baví miliony lidí po celém světě.


Přečtěte si také