Extrém

19. června 2015 10:32

Lucie Průchová

NOVÝ HIT INTERNETU: Čínská challenge: Každý, kdo má klíční kost, se může zapojit!

Začala s tím Čína, ale už se přidali lidé z různých koutů světa a šílí nad novou výzvou sociálních sítí. Tisíce lidí nahrávají svoje selfies, aby ukázali, kolik mincí jsou schopni držet v jamce klíční kosti.

Samozřejmě, že čím jste hubenější, tím máte jamku větší a víc se vám toho tam vejde. Takže by se tato výzva dala přejmenovat na anorektik challenge, což je i případ „pupíkové výzvy“ (v článku níže).

Přes faldíky si asi na pupík nesáhnete a klíční kost se s nějakým tím kilem navíc také dost těžko hledá...

Weibo, Čínský ekvivalent Twitteru, po vzniku této výzvy zaznamenal více než 34 milionů návštěv a tisíce nahraných selfies za pouhé dva dny.

Obrázky sdílené webovými uživateli ukazují, že většina účastníků jsou ženy, to asi není moc překvapivé! Ženy s vyčnívajícími klíčními kostmi jsou v Číně totiž považovány za nejkrásnější.

Někteří účastníci dali výzvě humorný podtext. Fotí se s nečekanými objekty, od mobilních telefonů po vajíčka atd.

Takže: Chcete-li zjistit, zda i vy jste sexy hubení, rozbijte svoje prasátko a vyzkoušejte, jak jste na tom, kolik ušetřených peněz na dovolenou naskládáte do jamky klíční kosti.

Popřípadě uchopte šálek kávy, kousek ovoce nebo vibrátor a položte ho na klíční kost! Nezapomeňte si při tom udělat selfíčko a šup s ním do světa.

Sdílejte článek
Štítky Selfie Twitter výzva kost Čína

Přečtěte si také