Extrém

13. dubna 2017 17:14

redakce Prima Lajk

GALERIE: Bizár! Obří Barbie prohlašuje, že má největší prsa Evropy a nechává si ztmavit kůži! Proč to dělá?

Vážně se tohle někomu líbí?

Svět je plný podivných lidí, jejichž snem je vypadat jako živý klon panenky Barbie či její mužské polovičky Kena. Tahle žena si ovšem sen o dokonalé postavě představuje trošku jinak. 28letá Martina Big z Německa chce být totiž podle všeho extrémně opálenou ženou s hodně kyprými tvary a obřím poprsím. A hodlá pro tento sen udělat opravdu cokoliv!

Má tak za sebou plastickou operaci, po níž má podle svých slov zdaleka největší prsa v Evropě. Kvůli své závislosti po dokonalém opálení si pak žena nechává vpíchávat injekce melaninu pro hnědnutí kůže. Žena už tak vypadá spíše jako černoška, kterou byste na jejích fotkách z minulosti rozhodně nepoznali.

Ona ovšem stále není spokojená a pro splnění svého ideálu krásy hodlá jít ještě dál. Chce mít totiž také mnohem větší zadek, plnější rty a uvažuje o dalším zvětšení prsou! A zatímco ona si plní svůj sen, na internetu sklízí velkou kritiku. Mnozí lidé jí nadávají a považují její aktuální vzhled a řeči o “dokonalém opálení“ za krajně nevhodné. Co na ni říkáte vy?

Sdílejte článek

Přečtěte si také