Extrém

27. června 2017 08:00

redakce Prima Lajk

GALERIE: Cizí muž ve vlaku čekal, až malé dítě usne. Poté předal jeho mamince tento záhadný vzkaz!

Při výletu se synem zažila žena nečekané překvapení.

Mladá matka Samantha Welch se rozhodla se svým tříletým synem Rylanem vydat na výlet vlakem. Ten byl ovšem totálně přecpaný a žena byla ráda, že si má se synkem kde sednout. Dítě bylo z velkého davu ve svém věku logicky nervózní. Maminka se ho tak snažila udržet zaneprázdněné, dokud jí neusnulo na klíně.

Během cesty nastoupil do vagónu neznámý muž, který si neměl kam sednout. Samantha mu však v přeplněném vlaku ochotně uvolnila místo. Když muž dorazil na svou zastávku, pomalu vstal, poklepal jí na rameno a sdělil jí, že jí něco vypadlo z tašky. Podal jí složený kousek papíru a odešel pryč.

Žena ovšem vzápětí zjistila, že papírek jí nepatří. V papíru totiž našla peníze společně s malým vzkazem, který ji dojal téměř k slzám. Stálo na něm: „Dejte si na mě skleničku. Díky vaší slušnosti a tomu, že učíte vašeho syna slušnému chování jste obrovským přínosem pro vaši generaci. Mám dceru stejného věku jako vy a jednou jí někdo udělal něco podobného. Doufám, že až bude mít jednou dítě, bude stejně dobrou matkou jako vy“.

Žena byla jeho činem tak dojatá, že snažila muže za každou cenu najít. Pátrala po něm na internetu a vystoupila i v britském televizním pořadu. A muže jménem Ken Saunders díky tomu nakonec opravdu vypátrala. On jí pak řekl, že jí chtěl svým vzkazem a penězi zkrátka zpříjemnit večer. Kéž bychom o takových dobrých činech a dojemných situacích slýchávali časteji.

První část dojmeného vzkazu., Foto: Sammie WelchMuž ovšem pokračoval i na druhé straně, Foto: Sammie Welch

Sdílejte článek

Přečtěte si také