Extrém

22. června 2017 14:53

redakce Prima Lajk

GALERIE: Šílené! Puberťačka spáchala po sexuálním útoku sebevraždu. Před smrtí zanechala kamarádovi tento drsný vzkaz

Z jejích následujících slov vám půjde mráz po zádech.

Tragická událost se stala ve Velké Británii čtrnáctileté Megan Hoyle. Mladá dívka zde spáchala sebevraždu poté, co se nemohla vzpamatovat ze sexuálního útoku, jenž se jí stal před dvěma lety. Dívka byla ve svých 12 letech sexuálně obtěžována sedmnáctiletým klukem. Dívka se z tohoto traumatu nemohla vzpamatovat a brala předepsané léky. N

emohla se pak smířit s faktem, že viníkovi byl nedávno zmírněn trest a ona měla pocit, že pravému trestu utekl. Její psychický stav se stále zhoršoval a mladá dívka se nakonec rozhodla spáchat sebevraždu. Předávkovala se prášky a lékaři už jí po nalezení v jejím pokoji nemohli nijak pomoci.

Celý internet pak dojímá vzkaz, který zanechala svému nejlepšímu kamarádovi Christopherovi, jemuž jedinému se dokázala svěřit. Tomu nejdříve telefonovala, chvíli před sebevraždou mu ovšem napsala ještě tuto zprávu: „Jestli čteš tuhle zprávu, tak to znamená, že už je pozdě. Omlouvám se ti. Promiň, že jsem porušila slib a nejsem dostatečně silná. Promiň, že jsem tě zklamala, když si měl největší strach, ale já byla zlomená. Nevolej mi, nevolej záchranku. Jen nech prášky zafungovat a nech mě v klidu odejít.“ Její smutný osud nyní dojímá celý internet.

Sdílejte článek

Přečtěte si také