Extrém

18. prosince 2016 14:15

redakce Prima Lajk

GALERIE: Smrt, která dojala internet! Dvacetiletý kluk spáchal sebevraždu. Předtím napsal na Facebook TENTO dojemný vzkaz

Proč si mladý chlapec rozhodl vzít dobrovolně život?

Smutný osud teprve dvacetiletého Kierana Listera z britského Leedsu otřásl sociálními sítěmi. Jeho mrtvé tělo bylo nalezeno v úterý v jeho bytě a policisté uvedli, že se jedná o jasnou sebevraždu. Kluk se totiž nemohl smířit s rozchodem se svou dlouhodobou přítelkyní. Ještě před dobrovolným odchodem z tohoto světa ovšem napsal na svůj profil na Facebooku dlouhý a dojemný vzkaz, který se momentálně šíří internetem. Má přes 44 tisíc reakcí a téměř 19 tisíc sdílení. Co zde zesnulý Kieran napsal?

Dvacetiletý chlapec se zde přiznal k tomu, že neví, co po rozchodu se svou přítelkyní dělat dál. Píše zde, že ztrátu jejich dvouletého vztahu nedokáže překonat a neví, jak má bez její lásky vůbec žít. „Není to ale její chyba, prostě jsme si nakonec nebyli souzeni. Udělal jsem ve vztahu hodně špatných rozhodnutích,“ píše Kieran v příspěvku. Ví, že je vzhledem ke své milující rodině a milovanému psovi dosti sobecký, bez jeho lásky ale pro něj život přestal mít smysl. Nadále píše svým blízkým, že má rád píseň z filmu Lví král a prosí, aby se někdo postaral o jeho psa.

Svůj byt a auto pak v příspěvku přenechává své bývalé přítelkyni, stejně jako své bankovní konto. Doufá, že díky tomu bude mít dívka brzy hodně peněz na to, aby se mohla odstěhovat jinam a s případným novým přítelem začala nový život. Dokonce jí prozradí, kde pro ni schoval vánoční dárky!

„Chtěl bych poprosit Facebook, aby můj příspěvek neodstraňoval. Důvod, proč to sem píšu, je ten, že možná tento příspěvek otevře oči těm, kteří hledají své štěstí. Chci, aby si rodina a přátelé toto přečetli a věděli, že mi na nich záleží,“ napsal na závěr. Facebook jeho poslední přání splnil a společně s lidmi po celém světě na chlapce se smutkem vzpomíná.

Sdílejte článek

Přečtěte si také