Extrém

25. ledna 2017 13:06

redakce Prima Lajk

Třináctiletá dívka spáchala sebevraždu. Těsně před tím poslala na Facebook TUHLE dojemnou zprávu

Proč si vzala mladá dívka vůbec život?

Tragédie se stala v britském Dorsetu. Třináctiletá Sophie Clarke se nemohla léta smířit s tragickou smrtí své matky, která zemřela, když byly holčičce teprve tři roky. Dítě se ze ztráty své matky nikdy nevzpamatovalo, trpělo vážnými psychickými problémy a musela vyhledat i odbornou péči. Brala dokonce antidepresiva. Jenže ani pomoc odborníků jí nijak nepomohla a ona před pár dny spáchala sebevraždu.

Sophie se jednoho dne vydala na večerní procházku, z té se však už nikdy nevrátila. Když bylo jejímu otci jasné, že něco není v pořádku, ihned po ní nechal vyhlásit pátrání. Snahy policistů však byly neúspěšné a dívka byla nalezená mrtvá až o několik dní později v nedalekém lese. Příčina smrti pak byla bohužel jasná. Opravdu se jednalo o sebevraždu.

Těsně před svou smrtí totiž Sophie napsala své nejlepší kamarádce na Facebook, že si plánuje ublížit, navždy se s ní loučí a poděkovala jí za její kamarádství. Zprávu pak zakončila bohužel výmluvným sbohem. Zdrcující zpráva i osud mladé dívky, jejíž stav se údajně zhoršil po rozchodu s klukem, pak šokoval celou Británii. Kéž bychom o podobných smutných osudech četli co nejméně.

Sdílejte článek
Štítky dívka Facebook sebevražda tragedie poslední zpráva

Přečtěte si také