Extrém

25. září 2015 11:11

redakce Prima Lajk

GALERIE: Co se stane, když si řeknete na netu o nahé fotky? Kreslířka udělala z prasárniček umění...

Taky vám někdy přišel na Tindru nebo v jiné randící aplikaci dick pic, tedy fotka penisu? A nebo jste našli ve zprávách podobenku prsou, pozadí a nebo klínu? Američanka Frances Waite si o ně řekla a dostala jich hromadu.

Pak si vzala papír a všechny je překreslila s trochou umělecké invence. Samozřejmě jména neprozradila, ale i tak by se mnozí z těch, kteří neváhali jí poslat svoje intimní partie, mohli poznat. Zvlášť ti, kteří volili zrovna ne tradiční pózy.

Frances nejprve začala na Instagramu, kde požádala uživatele, aby jí posílali svoje nahé fotky, které by překreslila, než vymyslí nějaký nový projekt. Přišlo jich jí spousta. Materiálu měla víc než dost, ale i tak se po čase přesunula na nejpopulárnější randící aplikaci Tindr, která je na rozdíl od Instagramu plného vašich fotek anonymní.

Posbírala další materiál a potom vše poslala online. I když dala svoje číslo všem uživatelům, nebojí se, že by se jí někdo chtěl pomstít za to, že jeho intimní partie skončily všem na očích. Všichni se prý těšili na výsledek!


Přečtěte si také