Extrém

13. listopadu 2016 11:19

Tereza Javorová

GALERIE: Dívka se kvůli svým OBŘÍM prsům zasekla ve vaně. Teď pořádá sbírku na jejich zmenšení. Slitoval se někdo?

Je jí teprve 21 let, ale i tak prý Britka zažívá nejhorší chvíle svého života. Prsa jí rostou každý týden a nedá se to zastavit! Jednou se kvůli nim dokonce zasekla ve vaně...

Mladičká Kya Granito z Velké Británie se stala celosvětově známou, když založila sbírku na svá prsa. Ale ne na zvětšení, jak by nás mohlo napadnout jako první, ale naopak na zmenšení! Její prsa jsou tak obří, že Kya kvůli nim trpí silnými bolestmi zad a někdy se prý není ani schopná zvednout z postele. Navíc si musí každý týden kupovat nové oblečení, protože jí prsa neustále rostou! "Často mívám od ramínek podprsenky úplně rozzřezaná ramena do krve. Problém však je, že už jsou mi všechny podprsenky malé!" říká Kya, která se prý kvůli svým obřím ňadrům jednou dokonce zasekla ve vaně. Váží totiž neuvěřitelných dvacet kilo!

Zoufalá dívka se tak rozhodla uspořádat internetovou sbírku na zmenšení svých obřích předností, ve které by ráda dosáhla částky asi 250 000 korun. Sama na operaci nemá peníze, protože žije sama a živí se jako uklízečka a hospodyně.

Do sbírky jí však bohužel nikdo zatím nepřispěl. Kya se navíc stydí svoje dva velké problémy ukázat v plné parádě a mnoho lidí tak zatím nepřesvědčila, že operaci vážně potřebuje. Co si myslíte vy? Podívejte se do galerie.

Sdílejte článek
Štítky Velká Británie ňadra podprsenka galerie vana

Přečtěte si také