Extrém

27. září 2016 13:48

Tereza Javorová

GALERIE: Dívka zhubla polovinu své váhy díky tomuto jednoduchému triku! Už nevypadá jako matrona, je z ní sexy...

Je to vlastně hrozně jednoduché! Díky tomuto triku zhubla 60 kilo! Zkusíte to taky?

Je jí teprve 23 let, ale má daleko více zkušeností než její vrstevnice. Natalie Burtina je matkou chlapečka a dokázala to, co se mnohým nepodaří celý život.

Natalie vždy bojovala s obezitou a ve svém nejtěžším období vážila hrozivých 135 kilogramů. Jedla převážně jídla z fastfoodu, pila sladké limonády a bylo jí jedno, co do sebe denně láduje.

Její váha šla ještě nahoru během těhotenství. "Nemohla jsem se na sebe ani podívat do zrcadla. Cítila jsem jenom zhnusení," popisuje mladá maminka. Jejímu synovi nakonec lékaři diagnostikovali autismus. A malý Layton potřeboval tak její péči téměř neustále. Jakákoliv aktivita však natalii stála hodně sil a vyčerpávala ji. Uvědomila si, že pokud se o svého syna chce dobře starat, musí se sebou něco udělat.

Prvním a asi nejzásadnějším krokem bylo, že místo sladkých limonád začala pít pouze vodu. Limonády totiž v sobě měly velmi mnoho cukru, což Natalii podněcovalo ke konzumaci ještě více sladkého. Se svým synem navíc začala chodit na dlouhé procházky. A když uviděla první výsledky, začala chodit i do posilovny.

Dne váží skvělých 75 kilogramů, což je o 60 kilo míň, než co měla na začátku. A září štěstím! "Zkuste opravdu pít jenom neslazenou vodu, je to ten nejjednodušší a nejúčinnější trik!" radí Natalie. Podívejte se, jak vypadá.

Sdílejte článek

Přečtěte si také