Extrém

22. září 2016 14:06

Tereza Javorová

GALERIE: Matka zhubla 60 kilogramů poté, co její syn namaloval tenhle brutálně upřímný obrázek. Svoji mámu nakreslil jako...

Děti dokážou být až krutě upřímné. Ale tato drsná kritika přímo od vlastního syna matce pomohla zhubnout polovinu své váhy!

Sedmatřicetiletá Meryem Davis byla celý život obézní a její váha šla nahoru zvláště po porodu dětí. Svého problému si byla vědoma nejen kvůli upozornění lékaře, že obezitou ohrožuje své zdraví, ale hlavně kvůli svým brutálně upřímným dětem. Mamince běžně říkali, že je tlustá, protože ji nikdy nemohli obejmout celýma rukama. Ani to, když se nemohla zúčastnit rodinných aktivit během dovolené, však ženu nepřimnělo změnit svůj nezdravý životní styl.

Zlom nastal, že dostal její syn ve škole za úkol nakreslit rodinný portrét. Všichni členové rodiny vypadali vcelku stejně, jen maminku nakreslil jako velkou kouli. Meryem měla co dělat, aby zadržela slzy, když obrázek viděla.

Okamžitě se přihlásila do místní hubnoucí skupiny a během pár měsíců se dostavily šokující výsledky. Meryem zhubla neuvěřitelných 60 kilogramů. A vypadá skvěle. Její děti ji už konečně mohou celou obejmout a může si s nimi hrát, aniž by funěla jako lokomotiva.

Podívejte se do galerie, jaký obrázek ji donutil zhubnout.


Přečtěte si také