Extrém

5. prosince 2016 15:09

Tereza Javorová

GALERIE: Holčičku chtěli odpojit od přístrojů. Těsně předtím se však stal zázrak! Lékaři zůstali v šoku...

Holčička bojovala už od narození o život. A díky trpělivosti svých rodičů unikla jen o vlásek smrti! Jinak by ji lékaři už dávno odpojili od přístrojů.

Odmala trpěla virem, kvůli kterému se jí špatně dýchalo, nemohla dobře chodit ani přijímat potravu. Malá Marwa tak byla odkázaná na přístroje, které ji udržovaly při životě. Ačkoliv se ji lékaři snažili léčit, Marwa nakonec upadla do kómatu a šance na zlepšení jejího zdravotního stavu byla mizivá.

Lékaři nad ní nakonec zlomili hůl. Jejím rodičům oznámili, že ji brzo odpojí od přístrojů. Zoufalí rodiče však naději neztratili. Když se jim nepodařilo přemluvit lékaře v nemocnici, obrátili se na své známé a širokou veřejnost. Podařilo se jim sehnat podpisy na petici a peníze potřebné k tomu, aby soud rozhodl tak, že lékaři mají jejich malou dceru udržovat ještě dva měsíce při životě.

Jenže už za 10 hodin se stal zázrak! Malá Marwa se probrala a její zdravotní stav se začal velmi zlepšovat. Rodiče byli štěstím bez sebe. Nebýt jejich trpělivosti a víry, byla by jejich dcera už dávno mrtvá.

Sdílejte článek
Štítky lékař virus zdravotní stav galerie

Přečtěte si také