Extrém

7. listopadu 2016 17:01

redakce Prima Lajk

VIDEO: Tříletá holčička řekla cizímu muži tati a prosila ho, aby ji objal. Maminka ale byla z jeho reakce naprosto v šoku

Jak byste se zachovali vy?

Když Kanaďanka Shanell letěla se svou tříletou holčičkou Kate z Floridy do Filadelfie, měla velký strach. Její dcera totiž trpí autismem a ona se bála, jak její potomek téměř tříhodinovou cestu přežije. Obávala se také toho, jaký pasažér si vedle nich sedne. Protivný a nerudný člověk, který by nesnesl chování malé dívky, by totiž mohl být velkým problémem. Když si ale vedle nich přisedl uhlazený podnikatel, nestačila tajit dech.

Kate se totiž na muže ihned nepochopitelně upnula a po chvilce mu dokonce začala říkat tati! Matka očekávala, že je bude muž ignorovat nebo ji nezdvořile napomene. On ovšem místo toho odložil kufřík a své důležité dokumenty a s Kate si ihned začal povídat! Bavil se s ní po celý let a ona ho dokonce v jednu chvíli požádala, aby ji držel za ruku. Ani to tajemnému muži nevadilo a on svou dobrotou zažehnal obavy jak malé holčičky, tak její maminky.

Shanell byla z jeho nečekaného a nesobeckého činu tak dojatá, že o celé situaci ihned napsala na svém blogu. Její příspěvek se pak dostal až k onomu záhadnému dobrákovi, Ericovi. Ten ani moc nechápal, jako velkou laskavost pro rodinu vlastně udělal. Kéž by se podobných lidí našlo více.

Sdílejte článek

Přečtěte si také