Extrém

22. dubna 2022 10:39

redakce Prima Lajk

GALERIE: Hvězda OnlyFans odhalila nejzvrhlejší žádost, jakou kdy dostala. Co nechutného po ní chtěli?

Sexy modelka přiznala největší sprosťárnu, kterou po ní kdy kdo chtěl.

Asi jako většina žen se i sexy třiatřicetiletá Bonnie Locket připojila na OnlyFans s vidinou rychle vydělaných peněz, což se jí i poměrně brzo vyplnilo. Stala se jednou ze šťastlivek, které si za měsíc přijdou na skoro půl milionu korun. Jednoduše vydělané peníze to však nejsou – pokud jste si totiž mysleli, že je to jen nakrucování se před kamerou, jste na omylu.

Bonnie totiž v jednom nedávném rozhovoru pro podcast The British Entrepreneur přiznala, co všechno po ní chlípní zákazníci kdy chtěli. A že to byly opravdu nechuťárny můžete posoudit sami. „Jeden muž po mě chtěl, abych se na kameru vydělala do kyblíku,“ řekla zhnuseně modelka s tím, že tuhle žádost okamžitě odmítla, i když by si za tuhle lahůdku vydělala více než 20 tisíc korun.

Po této rozkošné mňamce se ale moderátor zeptal, jaká byla ta nejdivnější věc, kterou skutečně udělala. „Jeden týpek měl hrozně rád jídlo, myslím, že se tomu říká ‚splashing‘ a chtěl po mě, abych si na hlavu převrhla konzervu s fazolemi,“ přiznala modelka se smíchem s tím, že to jí problém nedělalo. V jednu nešťastnou chvíli, kdy už měla fazole na hlavě, se však odpojil internet a předplatitel už znovu nezavolal. Bonnie tak za tuhle chuťovku nejenže nedostala zaplaceno, ale potupně seděla zacákaná od fazolí několik minut a čekala na telefonát.

Sdílejte článek

Přečtěte si také