Extrém

15. září 2016 15:59

Tereza Javorová

GALERIE: Je tohle nejkrásnější učitelka na světě? Rodiče jí ale nadávají za sexy oblečení. Neměla bys učit naše děti!

Sice žijeme v roce 2016, ale některé lidi stále pobuřuje, když žena vypadá jako žena a navíc se za to nestydí! Tato krásná učitelka je na pranýři za to, že se prý do školy obléká příliš sexy. Souhlasíte?

Mladá učitelka z Atlanty Patricie Brown učí žáky prvního stupně ve věku 9–10 let. Rozhodně se však nehalí do nudných úborů, které si pamatuje od svých učitelek ze základky. Patricie miluje módu stejně tak jako svoje oblé ženské křivky. Často tak nosí obtažené šaty, legíny a sukně. Svoje outfity si pak fotí na Instagram.

Jenže rodiče žáků tvrdě protestují. Patricie jim přijde příliš sexy na to, aby byla učitelkou. Prý v jejich synech vzbuzuje nežádoucí pocity a rodiče se bojí o jejich správný vývoj. Podle nich by na svoje tělo neměla tolik poutat pozornost a být méně sexuálně přitažlivá.

Na internetu se tak okamžitě utvořily dva tábory. Jedna skupina lidí s rodiči souhlasí a sexy učitelky by zakázala, ale druhá bojuje za práva ženy. Každá žena by se podle Patriciiných podpůrců měla oblékat, jak chce, a obvinění je sexistické a nekorektní. Nebo by snad rodiče vznesli podobnou stížnost proti například sexy tělocvikáři, který by učil jejich dívky?

Sdílejte článek

Přečtěte si také