Extrém

25. března 2016 01:09

redakce Prima Lajk

GALERIE: Je tohle nejvíc sexy učitelka na světě? Na svou krásu ale málem ošklivě doplatila

Takovou úču na své základce jen tak nepotkáte.

Mindi Jansen je sedmatřicetiletá americká učitelka základní školy, která má však kromě učení ještě jednu velkou zálibu. Po bolestivém rozvodu před několika totiž naplno propadla posilování. Návštěva fitka se stala takřka její drogou a z již tak půvabné učitelky a matky čtyř dětí se díky velké dřině stala sexy fitness modelka, která vyhrála řadu cen. Se svým vypracovaným tělem a návštěvou posiloven se pak nebojí pochlubit na svém Instagramu. A je to opravdu nádherný pohled.

Právě tím se ovšem stala terčem tamních rozhořčených matek, které si usmyslely, že takto by se učitelka prostě chovat neměla. Ze strachu, že jejich dětičky místo šprtání jen před tabulí očima svlékají svoji sexy kantorku, označili její fotky za nevhodné a pornografické a žádali její vyhazov. Vedení jí dalo ultimátum. Buď svůj internetový účet smaže, nebo si může sbalit všechny kufry.

I přes počáteční váhání se ovšem rozhodla jim nevyhovět. Svými fotkami totiž údajně poskytla motivaci mnoha lidem a nehodlá na tom nic měnit. I ředitel se naštěstí umoudřil a výpověď stáhl a místo toho učí škola rodiče o bezpečnosti internetu. Ještě, že tak. Přijít o tyto nádherné fotky by totiž byla vážně škoda.

Sdílejte článek
Štítky Instagram krása návštěva galerie

Přečtěte si také