Extrém

30. května 2016 15:44

Adéla Skřivánková

GALERIE: Jsem lidský šarpej! Žena zhubla na polovinu své váhy. Zbylo jí ale 20 kilo volné kůže

Ne všichni, kteří drasticky zhubnou, pak vypadají skvěle...

Třiadvacetiletá Amanda Roberts z Kalifornie vážila "úctyhodných" 115 kilogramů. Byla závislá na jídle a milovala sladkosti a fastfood. Jenže si uvědomila, že takhle už dál žít nemůže. Rozhodla se tak drasticky zhubnout. Podstoupila operaci žaludku a shodila přes 60 kilogramů!

Tady ale happy end ještě není. I když Amanda vypadá na první pohled skvěle, upravila svůj jídelníček a jak sama říká, už může běhat za svojí tříletou dcerou Taliou, spokojená ještě zcela není. Její tělo se s tak rychlým úbytkem velké váhy nebylo schopné vyrovnat a zůstalo jí přes 20 kilogramů volné kůže.

Místo schovávání se ale Amanda rozhodla jít s kůží na trh. A to doslova. Fotografie, kde sedí na posteli jen ve spodním prádle a vypadá, jako kdbyy se roztékala jako zmrzlina, odvážně pověsila na internet. Žádá lidi o finanční podporu, aby mohla jít na operaci odstranění kůže a konečně tak mohla zakončit hubnoucí etapu.

"Vypadám jako lidský šarpej. Pod oblečením to toil vidět není, ale jakmile se svleču, moje kůže je všude kolem mě a vypadá to, jako kdybych se rozpouštěla," říká zoufalá Amanda.

Sdílejte článek

Přečtěte si také