Extrém

27. prosince 2016 11:52

redakce Prima Lajk

GALERIE: Kluk napsal na Vánoce všem svým bejvalkám naráz. Neuvěříte, jak jejich šílená konverzace skončila!

Hodně odvážný krok.

Navazovat kontakt se svými bývalými partnery se většinou příliš nevyplácí. Vtipálkovi Tomovi ovšem toto pravidlo malinko uteklo a svým ex pořádně zvedl mandle! V aplikaci WhatsApp tak založil hromadnou konverzaci, do níž zahrnul všechny své bývalé přítelkyně. Chtěl jim tím popřát hezké prožití Vánoc a zároveň jim poděkovat za čas, který s ním holky strávily. Následná konverzace ovšem nabrala hodně šílený směr.

Jeho expartnerky totiž začaly Tomovi za jeho nápad sprostě nadávat a tímto ubohým krokem jim prý dal jasně najevo, co je za člověka. Dívky se pak začaly hádat i mezi sebou. Tom totiž dle všeho chodil s dvěma holkami naráz. Zatímco kluk byl samý vtípek, ženy neskrývaly své rozhořčení a jedna po druhé z konverzace nakonec odešla. Tedy až na jednu.

Gemma sice byla jeho holkou ze střední školy, i po rozchodu však dle všeho zůstali velkými přáteli. Ona se tak celou konverzací skvěle bavila. Na rozdíl od mnohých lidí pro ni totiž Vánoce bývají časem smutku. V této době totiž před lety umřela její milovaná chůva. Až Tomův šílený nápad jí tak dokázal vykouzlit úsměv na tváři. Oba si pak společně vyrazili na drink. Jeho nepochopitelný krok měl tak přece jen šťastný konec.

Sdílejte článek

Přečtěte si také