Extrém

9. listopadu 2017 16:37

redakce Prima Lajk

GALERIE: Krása téhle cosplayerky předčí i slavné ženské postavy, které napodobuje. Tahle sexy červenovláska válcuje internet

Stále více mladých dívek propadá trendům jako je například cosplay. Spojení make-upu a oblékání je zkrátka lákadlo, kterému jen tak nějaká neodolá. Ovšem nutno říct, že ne každá k tomu má vlohy. To ale rozhodně není případ téhle krásky z Polska.

Justyna Sosnowska milovala, asi jako každá dívka, pohádky o princeznách a ráda se za ně převlékala. To jí vydrželo až do teď, ale k princeznám se postupně přidaly i další slavné filmové postavy. Dokáže se přestrojit například za Jacka Sparrowa z Pirátů z Karibiku, ale i za hrozivé příšery, které slavní filmový maskéři vytvářejí několik hodin.

Tahle dívka si všechno dělá sama a je v tom opravdu dobrá! Mimo jiné napodobuje i hvězdy jako Michaela Jacksona a další. Přestrojit se v muže, dokáže raz dva a člověk by za tím převlekem jen stěží hledal tak krásnou ženskou tvář. Za nás je to jednoznačně nejkrásnější cosplayerka, kterou jsme v poslední době viděli. Podívejte se sami a napište nám, jak se vám líbí.

Sdílejte článek
Štítky cosplay Ženy galerie trend Piráti z Karibiku Michael Jackson Jack Sparrow makeup převleky Internet Justyna Sosnowska

Přečtěte si také