Extrém

8. listopadu 2017 20:05

redakce Prima Lajk

GALERIE: Známý návrhář s obličejem plným botoxu má další plastiku. Jeho přifouklé rty vás totálně vyděsí

Ukázkový příklad toho, že méně je někdy více.

Pokud někdo náhodou neví, kdo je Harald Gloockler, jedná se o známého německého módního návrháře, který se proslavil svými křišťálovými modely se spoustou malých třpytek. V německu je však tento 52letý designér proslulý spíše jako celebrita s početnými plastickými operacemi obličeje. A přetože v roce 2015 sliboval, že už nikdy nepůjde do botoxu, nemohl odolat a opět podstoupil operaci, která změnila jeho rty v kachní zobák.

Za všechny své plastické operace podle médií utratil celkem 8 000, což je téměř 205 000 Kč. Botox použil k nadzvednutí čela a obočí, kyselinu hyaluronovou pak k vytvoření obrovských tváří a rtů. Údajně absolvoval také ultrazvuku k napnutí kůže, aby tak vyhladil celý obličej. Gloocker tvrdí, že všechny jeho plastické operace byly nezbytné. Prohlásil dále, že porušení svého předchozího slibu určitě nelituje, protože zhubl 8 kilo, což prý vedlo k tomu, že mu propadly i tváře. A s tím se nehodlal smířit. No, v naší galerii se můžete podívat, jak teď vypadá, a posoudit sami, jestli by ona vyhublá tvář možná přeci jen nebyla lepší.

Za všechny své plastické operace podle médií utratil celkem téměř 205 000 Kč. Botox použil k nadzvednutí čela a obočí, kyselinu hyaluronovou pak k vytvoření obrovských tváří a rtů. Údajně absolvoval také ultrazvuk k napnutí kůže, aby tak vyhladil celý obličej. Gloocker tvrdí, že všechny jeho plastické operace byly nezbytné. Prohlásil dále, že porušení svého předchozího slibu určitě nelituje, protože zhubl 8 kilo, což prý vedlo k tomu, že mu propadly i tváře. A s tím se nehodlal smířit. No, v naší galerii se můžete podívat, jak teď vypadá, a posoudit sami, jestli by ona vyhublá tvář možná přece jen nebyla lepší.

Sdílejte článek

Přečtěte si také