Showbyznys

18. září 2017 14:17

redakce Prima Lajk

GALERIE: Slavný živý Ken se rozpadá?! Po plastických operacích mu vypadávají zuby. Jeho úsměv vás totálně vyděsí

Začíná snad konečně doplácet na svou nezdravou závislost?

Brazilec Rodrigo Alves, přezdívaný lidský Ken, má za sebou téměř 60 plastických operací a několik dalších procedur a na jeho těle už není prakticky nic přirozeného. Jenže právě kvůli tomu se musí rádoby nejdokonalejší muž světa smířit s faktem, že čas od času nějaká jeho umělá část z něj prostě upadne. Třeba jako jeho zuby, které se jednou v noci začaly zničehonic rozpadat.

Když se totiž nedávno probudil ve svém hotelovém pokoji ve španělské Marbelle, nestačil věřit svým očím. Na polštáři vedle něj totiž leželo několik rozlámaných či kompletně vypadlých zubů! Ani ty ovšem nejsou jeho. Rodrigo si je totiž nechal udělat zcela umělé, keramické. Jenže to se mu evidentně příliš nevyplatilo a lidský Ken měl pusu děravou jako ementál.

Proč mu najednou jeho zářivé zoubky vypadly, se ovšem přesně neví. Sám Rodrigo to svádí na zlé sny. „V noci jsem měl nějakou noční můru a asi jsem kvůli tomu cvakal zuby tak moc, až se rozlámaly,“ vysvětluje Alves. Děsivá spoušť v ústech mu ale nezůstala dlouho. Rodrigo totiž ihned běžel na nedalekou specializovanou kliniku, kde si nechal udělat zuby nové.

Fakt, že mu zuby vypadaly kvůli špatným snům a ne kvůli nekvalitní práci specialistů, mu však asi nikdo nevěří. Možná je tohle znamení, že by se měl na další zákroky už raději vykašlat. Jeho děsivý úsměv totiž opravdu mluví za vše. A bůhví, co mu upadne příště.

Sdílejte článek

Přečtěte si také