Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Showbyznys

GALERIE: Pár hrůzy?! Slavný živý Ken si užíval na pláži s touto barbínou. Nic děsivějšího dnes neuvidíte!

Tohle se vážně ještě někomu líbí?
Vydáno: 12.09.2017
Živý Ken Rodrigo Alves s Danni Levy

Brazilec Rodrigo Alves patři mezi nejslavnější lidské Keny na světě, který kvůli své nezdravé vášni podstoupil už téměř 60 plastických operací, za které utratil 13 milionů korun. Svým plastikovým zevnějškem pak lidi spíše děsí. A co hůř, svým totálně umělým tělem se ještě rád chlubí.

To je případ také jeho nejnovějšího vystavování na pláži ve španělské Marbelle. Zde chtěl všem fanouškům i pochybovačům ukázat své “dokonalé“ tělo, umělý “pekáč buchet“ a evidentně i nově naleštěné a zářivé zuby. A nebyl na to sám. Přizval si totiž na pomoc svojí velmi blízkou kamarádku Danni Levy, která zase naopak připomíná dokonalou kopii panenky Barbie.

Jak se za ty roky proměnil lidský Ken?

GALERIE: Lidský Ken poprvé odhalil, jak vypadal před všemi operacemi! Tahle proměna vás dostane

Danni však ke své kráse na rozdíl od Rodriga přišla přírodní cestou. Je totiž fitness trenérkou a velkou zastánkyní zdravého životního stylu. Za jejím vypracovaným tělem tak žádné plastiky zatím hledat nemusíme. A nutno říct, že na některých fotkách jí to opravdu sekne. Vedle umělého panáka Kena však opravdu až příliš připomíná barbínu a on svým plastikovým tělem v plavkách opravdu děsí. Co si myslíte vy? Neměl by podobného vystavování Rodrigo už radši nechat?

 

Moc se mu to ale nepovedlo.

GALERIE HRŮZY: Slavný živý Ken se svlékl a nafotil tyto odvážné fotky! Nic nechutnějšího dnes neuvidíte

Ukázal nového přítele?

GALERIE: Slavný živý Ken má kluka?! Líbal se na ulici s tímto potetovaným monstrem. Podívejte se na pár hrůzy!

Reklama
Článek je zařazen v: pláž, plastiky, živý Ken, Rodrigo Alves
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama