Showbyznys

15. června 2017 15:33

redakce Prima Lajk

GALERIE: Slavný živý Ken má kluka?! Líbal se na ulici s tímto potetovaným monstrem. Podívejte se na pár hrůzy!

Šel snad známý plastikový panák konečně s pravdou ven?

Brazilec Rodrigo Alves je nejznámějším živým Kenem na světě a v posledních měsících na sebe poutá spoustu mediální pozornosti. Mnoho lidí pak zajímá, jaká je ve skutečnosti jeho sexuální orientace. Rodrigo byl sice v minulých měsících přistižen, jak se líbá s několika ženami, mnoho jeho hejtrů si ale myslí, že chce pouze zakrýt pravdu a ve skutečnosti je gay. A právě těmto pochybovačům se muž závislý na plastikách nyní možná definitivně přiznal. Byl totiž vyfocen, jak se vášnivě líbá s chlapem!

Tím je model a mediální hvězdička Marco Pierre White Jr. Ten je s Rodrigem ve společnosti vidět čím dál častěji a oba si společné chvíle evidentně užívají. Chodí spolu jak na plastické zákroky, tak i na divoké večírky, při nichž se Marco dokonce nebojí vystrkovat na všechny zadek. A také se spolu velmi rádi líbají. Živý Ken říká, že o žádném vztahu nemůže být řeč a jsou podle něj pouze velmi dobrými kamarády. Následující galerie ovšem napovídá něco jiného.

Na druhou stranu, jeho přítel Marco, který je potetovaný snad naprosto všude, je provokatér, který udělá pro mediální pozornost cokoliv. Těžko tedy říct, zda Rodrigo konečně nepřímo přiznal románek s mužem, nebo jde o další mediální provokaci.

Sdílejte článek

Přečtěte si také