Showbyznys

30. května 2017 15:23

redakce Prima Lajk

GALERIE: Slavný živý Ken se pochlubil fotkou z dětství. Plastikové monstrum bývalo tímto roztomilým klukem!

Co to ze sebe proboha udělal?

Brazilec Rodrigo Alves je nejznámějším živým Kenem na světě a v posledních měsících na sebe poutá spoustu mediální pozornosti. Dokonce se stal hvězdou nové chystané reality show o podobných plastikových lidech. Kvůli své závislosti po dokonalém zevnějšku a touze vypadat jako partner panenky Barbie byl už údajně na více než 55 plastických operacích, za které utratil přes 13 milionů korun. Víte ovšem, jak vypadal plastický muž před svou razantní proměnou?

Třiatřicetiletý muž, který připomíná spíše umělého panáka, začal se svou proměnou v roce 2004, kdy šel na první plastickou operaci. Rodrigo nebyl údajně celé dospívání spokojen se svým vzhledem a chtěl konečně vypadat jako dokonalý muž. Na fotografii ze střední školy přitom vypadá jako prvotřídní krasavec, který rozhodně neměl o nápadnice nouze. Nyní se navíc pochlubil fotografií z dětství. A ve tváři roztomilého zubatého chlapce byste budoucího umělého Kena hledali opravdu těžko.

Sexy mladík sice poté možná neměl nejideálnější postavu, stále byl ovšem velice pohledným mladým mužem. On si to ovšem o fotkách z minulosti nemyslí a tvrdí pravý opak. Až teď se prý cítí konečně šťastný. Co si myslíte vy?

Sdílejte článek

Přečtěte si také