reklama

reklama

Jak vypadal v dětství.
Autor: profimedia.cz Jak vypadal v dětství.

GALERIE: Slavný živý Ken se pochlubil fotkou z dětství. Plastikové monstrum bývalo tímto roztomilým klukem!

Publikováno: 30.05.2017
Co to ze sebe proboha udělal?

reklama

Brazilec Rodrigo Alves je nejznámějším živým Kenem na světě a v posledních měsících na sebe poutá spoustu mediální pozornosti. Dokonce se stal hvězdou nové chystané reality show o podobných plastikových lidech. Kvůli své závislosti po dokonalém zevnějšku a touze vypadat jako partner panenky Barbie byl už údajně na více než 55 plastických operacích, za které utratil přes 13 milionů korun. Víte ovšem, jak vypadal plastický muž před svou razantní proměnou?

Hodně děsivé fotky.

GALERIE HRŮZY: Nejslavnější živí Kenové, Barbie a další plastiková monstra nafotili tyto strašidelné fotky. Nic děsivějšího dnes neuvidíte!

 Třiatřicetiletý muž, který připomíná spíše umělého panáka, začal se svou proměnou v roce 2004, kdy šel na první plastickou operaci. Rodrigo nebyl údajně celé dospívání spokojen se svým vzhledem a chtěl konečně vypadat jako dokonalý muž. Na fotografii ze střední školy přitom vypadá jako prvotřídní krasavec, který rozhodně neměl o nápadnice nouze. Nyní se navíc pochlubil fotografií z dětství. A ve tváři roztomilého zubatého chlapce byste budoucího umělého Kena hledali opravdu těžko.

Sexy mladík sice poté možná neměl nejideálnější postavu, stále byl ovšem velice pohledným mladým mužem. On si to ovšem o fotkách z minulosti nemyslí a tvrdí pravý opak. Až teď se prý cítí konečně šťastný. Co si myslíte vy?

Našel si Ken novou holku?

Slavný živý Ken má konečně holku?! Líbal se s tímto plastikovým monstrem, které všechny děsí!

Co si nechal vytetovat?

GALERIE: Tohle už je moc! Živý Ken se pochlubil novou šílenou kérkou! Proč si tuto šílenou věc nechal vytetovat?

reklama