Showbyznys

29. května 2017 12:09

redakce Prima Lajk

GALERIE HRŮZY: Nejslavnější živí Kenové, Barbie a další plastiková monstra nafotili tyto strašidelné fotky. Nic děsivějšího dnes neuvidíte!

Co spolu tato děsivá partička chystá?

Tak tohle už je moc! Jakoby nestačilo, že se všemožní živí Kenové, barbíny a lidé, jež se dobrovolně mění v plastiková monstra, čím dál častěji objevují v médiích. Nyní se dokonce ti nejslavnější z nich objevili pod jednou střechou. A důvod jejich srazu je opravdu šílený. Plánují totiž natočit společnou reality show, v níž budou účinkovat ti největší plastikoví šílenci z celého světa!

S tímto “geniálním“ nápadem přišla fanynka těchto umělých lidí a majitelka agentury, která tyto individua zastupuje, Argetinka Marcela Iglesias. Účelem pořadu je své svěřence co nejvíce mediálně prosadit a dát jim šanci vysvětlit důvody své šokující proměny. Do své plánované show pak vybrala opravdu ty nejšílenějších z nejšílenějších.

V pořadu se tak samozřejmě objeví dva nejslavnější Kenové světa, Rodrigo Alves a Justin Jedlica, plastiková Barbie Pixee Fox, jež si nechala dokonce vyoperovat 6 žeber, nebo rádoby dvojník Britney Spears Bryan Ray. Třešničkou na tomto bizarním dortu pak bude podivín Vinny Ohh, jenž chce vypadat jako mimozemšťan a kromě plastických operací si chce dokonce vyoperovat genitálie. Společné fotografie této partičky jsou pak opravdu neskutečné a možnost, že na jejich fotkách najdete něco přírodního, je takřka mizivá. Šance na noční můry je tu ale na druhou stranu poměrně velká.


Přečtěte si také