Showbyznys

23. května 2017 15:42

redakce Prima Lajk

GALERIE: Tohle už je moc! Živý Ken si užíval v bazénu s touto plastikovou Barbie. Nic nechutnějšího dnes neuvidíte!

Tohle je opravdu páreček hrůzy.

Šestatřicetiletý Justin Jedlica patří mezi nejslavnější lidské Keny, jenž má za sebou už údajně stovky zákroků a za své operace utratil přes 12 milionů korun. Svým vzhledem a plastikami je dokonce tak posedlý, že už dokonce sám navrhuje implantáty, například do stehen. A šílený Ken si nyní našel neméně šílenou Barbie.

Justin, jenž má slabost pro podobně plastikové typy, si totiž nabrnkl svou novou Barbie. A řekněme, že tento Ken opravdu nemá zrovna nejlepší vkus. Jeho novou holkou je podle všeho vyhaslá televizní hvězda a rádoby modelka Angelique Morgan. Také ona si libuje v plastikách a nechala si například zvětšit prsa. Tahle barbína nám už však začíná pomalu stárnout a ve svých 41 letech vypadá kvůli plastikám téměř o 10 let starší.

Pár se pak svou lásku rozhodl ukázat na rádoby romantických fotkách z jejich bazénu a vířivky, kde si spolu vesele užívají. A vzhledem k jejich zcela umělým a nepřirozeným tělům to není zrovna hezká podívaná. Tady se zkrátka romantika nekoná. Spíš budete rádi, když z těchto fotek nebudete mít noční můry.

Sdílejte článek

Přečtěte si také