Showbyznys

17. května 2017 16:05

redakce Prima Lajk

Slavný živý Ken má konečně holku?! Líbal se s tímto plastikovým monstrem, které všechny děsí!

Pochlubila se snad mediální hvězdička svou novou milenkou?

Rodrigo Alvez je v současnosti asi nejbizarnější mediální hvězdou, která plní stránky světových bulvárů. A možná proto se kolem nejslavnějšího živého Kena, jenž má za sebou přes 55 plastických operací, střídá v poslední době jedna žena za druhou. A Rodrigo jako správný chlap si umí jejich pozornost pořádně užít. A zdá se, že si po pár týdnech našel svůj další milostný objekt.

Rodrigo byl totiž během svého výletu přistižen s mexickou modelkou Laurou Diores, k níž měl až nezvykle blízko. Dvojice se každou chvíli líbala, držela se za ruce a vyměňovala si intimní doteky. Živý Ken se sice nechal slyšet, že se jedná jen o jeho blízkou kamarádku, jejich chování tomu ale moc nenasvědčovalo.

I Laura pak podle všeho ráda navštěvuje plastické chirurgy a nenajdete na ní zřejmě už mnoho věcí, které by měla přírodní. Tohle prostě není zrovna páreček k pohledání. Zejména s Rodrigovým opálením pak tvoří spíše pár hrůzy. Tak uvidíme, zda se jedná opravdu jen o kamarádku, nebo si Ken konečně našel vážnější známost.

Sdílejte článek

Přečtěte si také