Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Showbyznys

GALERIE: Tohle už je moc! Živý Ken se pochlubil novou šílenou kérkou! Proč si tuto šílenou věc nechal vytetovat?

Ztratilo slavné plastikové monstrum už definitivně soudnost?
Vydáno: 12.05.2017
Co si nechal vytetovat?

Nejslavnější lidský Ken, Rodrigo Alves, je známý především svou závislostí k plastickým operacím. Ostatně, má za sebou už přes neuvěřitelných 55 zákroků a rozhodně nehodlá přestat. Kromě kvalitní plastické chirurgie má ovšem rád, pro některé trošku nečekaně, i tetování. A právě novou kérku si Rodrigo pořídil během svého výletu do Indie. A jeho novému tetování se nyní směje celý internet.

Když se dva hledají

Živý Ken si našel svou Barbie! Je tohle nejděsivější pár světa?

Nejslavnější živý Ken si totiž nechal na krk vytetovat legendárního zajíčka značky Playboy. A ten vypadá, i vzhledem ke své velikosti, na jeho plastikami vyhlazeném těle opravdu směšně a nepatřičně. Nic ohranějšího a lacinější jakoby si Ken vytetovat nemohl. A proč zvolil právě tohoto slavného zajíčka?

Nechal si ho vytetovat na počest své kamarádky, a možná i milenky, Chloe Khan, s níž byl Ken před pár týdny přistižen při líbání. A jelikož je Chloe modelkou a pověstným zajíčkem ve službách Playboye, nechal si vytetovat právě tuto značku, zřejmě jako znamení jejich velkého “přátelství“. A vytetovat si kvůli přítelkyni na krk obřího zajíčka je opravdu pro mnohé už trošku moc. Není divu, že se mu lidé na internetu zase jednou smějí.

Co se mu stalo?

GALERIE: Šok! Slavnému živému Kenovi šlo o život! Vážně se ho někdo snažil otrávit?

Jak vypadá sestra slavného živého Kena?

GALERIE: Slavný živý Ken ukázal svou sestru! Uhádnete, kolik má tahle kráska plastik?

Reklama
Článek je zařazen v: nové tetování, šílené, živý Ken, Rodrigo Alves
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama