Extrém

14. listopadu 2016 12:06

Tereza Javorová

GALERIE: Krásnou brunetku ve škole šikanovali kvůli masivnímu obočí. Díky němu se z ní ale stala úspěšná modelka! Takhle vypadá...

Těžko uvěřit, že tuto krásnou dívku někdo šikanoval kvůli jejímu vzhledu. Brunetka se však nenechala zlomit a dnes je z ní úspěšná modelka! Podívejte se, jak vypadá.

Sedmnáctiletá Natalia Castellar na škole velmi trpěla. Spolužáci se jí posmívali a nadávali jí kvůli jejímu velmi výraznému obočí. Uráželi ji, že vypadá jako Brežněv a dívka byla tak nešťastná, že si obočí chtěla dokonce oholit. Jenže v tu chvíli nastal v jejím životě zásadní obrat. Na základě jejích fotek ji oslovila modelingová agentura právě proto, že se jí libilo Nataliino výrazné obočí!

Dívka okamžitě podepsala kontrakt a začala získávat jednu nabídku za druhou. Dnes je z ní úspěšná modelka a svým bývalým spolužákům pořádně vypálila rybník. "Právě jsem podepsala smlouvu s agenturou a jsem nadšená. Nemůžu se dočkat, až začnu pracovat a cestovat po světě!" vyjádřila se modelka na svém Instagramu.

Podívejte se, jak vypadá. Těžko uvěřit, že takovou krásku někdo kvůli jejímu vzhledu šikanoval.

Sdílejte článek
Štítky Instagram Galerie galerie šikana závist modelky vzhled Sexy kráska obočí Leonid Iljič Brežněv

Přečtěte si také