Extrém

10. srpna 2016 16:22

redakce Prima Lajk

GALERIE: Kvůli extrémní nadváze bojoval o život. Se svým pekáčem buchet teď ale může ulovit každou holku!

Z vysmívaného cvalíka se proměnil v hotového modela.

Další z řady hubnoucích proměn, která doslova bere dech. Američan Ross Gardner patřil mezi velké milovníky jídla, který strávil většinu času konzumováním jídla z fast foodu a pitím whisky. Nakonec vážil příšerných 178 kilogramů. Lidé se mu posmívali, při cestě na dovolenou si musel v letadle připlatit za dvě sedačky a jeho zdravotní stav se velmi zhoršoval. Lékaři mu dokonce sdělili, že pokud se na jeho váze nic nezmění, zbývají mu poslední tři roky života.

V tu chvíli se ale Ross rozhodl se svou váhou pořádně zamávat a začal rapidně hubnout. Držel přísnou dietu, podstoupil náročné operace a stal se z něj doslova cvičící maniak, který tráví většinu času v posilovně. A výsledek je neuvěřitelný.

Díky své silné vůli se totiž proměnil v neskutečného krasavce s vymakanou postavou a perfektním pekáčem buchet, o kterého se holky zřejmě nyní solidně perou. Obtloustlého chlapíka by v něm nyní hledal málokdo. Ross je tak nyní konečně šťastný, hýří sebevědomím a své nové lásky v podobně posilování se už vzdát nehodlá. Snad mu to vydrží.


Přečtěte si také