Extrém

14. ledna 2022 12:29

redakce Prima Lajk

GALERIE: Lidský démon si našel spřízněnou duši. S manželkou se navzájem tetují

Pod všemi těmi modifikacemi, piercingy a tetováními se skrývají lidé. Nejspíš. Sami se ale přirovnávají k ďáblům.

Victor Hugo Peralta z Uruguaye hledal svou spřízněnou duši tak dlouho, až ji konečně našel. Společně se svou manželkou Gabrielou jsou totálními fanatiky do extrémních modifikací a chtějí docílit vzhledu satanů. Dvojice se chlubí více než 50 piercingy, osmi mikrodermálními implantáty, čtyřmi ušními roztahováky, rozdvojení jazyka a nesčetnými tetováními.

Musíme přiznat, že oba už mají ke vzhledu zplozenců pekla pořádně nakročeno, přičemž Victor tomu dopomohl nejnovějším přírůstkem. Na hlavě si nechal skarifikovat čísla 666 neboli číslo ďábla. „Nenávidím všechny věřící lidi a totálně pohrdám veškerou církví,“ prohlásil hrdě lidský satan s tím, že chtěl všechny pánbíčkáře svými šestkami naštvat.

Kérkám přitom podlehl už ve třinácti letech. „Od té doby jsem se nikdy tetovat nepřestal. Teď, když mi je 50 let, mám potetovaných 95 % těla včetně jazyku a genitálií,“ řekl Victor, který sám tetuje dlouhých 26 let. Mnozí jeho extrémní vzhled odsuzují, ale pro něj je důležité, že se líbí sobě a své manželce Gabriele. Koneckonců i ona je potetovaná od hlavy až k patě. Ti dva se prostě hledali, až se našli.


Přečtěte si také