Extrém

29. července 2016 14:30

Adéla Skřivánková

GALERIE: Máma dokázala, že na váze nezáleží. Přibrala a vypadá lépe s více kily! Takhle to dokázala...

Pořád úzkostlivě lezete na váhu a poté, co se na ní objeví to obávané číslo, tak propadáte zoufalství? Přestaňte s tím! Tahle máma dokázala, že na váze vůbec nezáleží.

Zapomeňte na to, že čím méně vážíte, tím jste krásnější a hubenější. Ve skutečnosti je mnohem důležitější, kolik máte svalů a jak máte pevnou a vypracovanou postavu. Nevěříte? Tak se podívejte na tuhle fotku.

Je na ní bloggerka Kelly Wells, která je dnes už i maminkou. Na svůj Instagram dala foto, srovnávající, jak vypadala před těhotenstvím, po něm a po x týdnech, co začala cvičit. A výsledek je ohromující. Zatímco před porodem vážila 145 liber, což je asi 64 kilogramů, po porodu v důsledku kojení zhubla na váhu 122 liber, tedy na váhu 55 kilogramů, což byla její vysněná váha. Kelly ale začala pravidelně cvičit a za zhruba rok a půl se dostala zpátky na váhu 140 liber, tedy 63 kilogramů! Když ale srovnáte fotografie vlevo a vpravo, uvidíte, že vpravo je daleko hubenější a krásnější, než když necvičila.

"Jsem zdravější, silnější a šťastnější než kdy předtím. Vykašlete se na váhu! Je to nesmysl," radí bloggerka ostatním dívkám.

Podívejte se, jak vypadá dnes:

Sdílejte článek

Přečtěte si také