Extrém

23. května 2016 12:17

Tereza Javorová

GALERIE: Matka se nemohla koukat na tlustou dceru. Donutila ji drasticky zhubnout – a je z ní sexy kost!

Někdy není tvrdý zásah rodičů vůbec na škodu!

Jednačtyřicetiletá Beverly Deakin měla po smrti svého tatínka tři práce zároveň a na svoji dceru tak neměla moc času. Patnáctiletá Destiny tak trávila hodně času u babička, která ji – jako každá babička – cpala koláči, buchtami a tučným jídlem.

"Byla jsem v šoku. Myslela jsem si, že moje dcera jí zdravě, hodně zeleniny a hýbe se, ale ona mezitím velmi ztloustla," vypráví zděšená matka. Destiny se ve škole navíc dojídala ještě bonbóny, čokoládou a brambůrky.

I když byla mladá dívka v pubertálním věku, odmítala dokonce chodit ven a měla nízké sebevědomí. Její matka se tak rozhodla k radikálnímu řešení. Věděla, že pokud její dcera zůstane obézní, šťastný život mít nebude. A její zdraví bude velmi ohroženo

Proti vůli své dcery ji tak přihlásila na tříměsíční odtučňovací tábor. Jenže ten je extrémně drahý. "Nemohla jsem si ho dovolit zaplatit celý a požádala jsem tak o peníze měststkou radu," říká matka. Tábor totiž stál přes 400 tisíc korun. A přesně polovinu jí město nakonec poskytlo. Vděk a štěstí matky trochu zkazily nenávistné reakce na její a dceřin účet. Daňovým poplatníkům se přirozeně nelíbilo, že by měli platit někomu, aby zhubnul.

Destiny tábor ale opravdu prospěl. Z velikosti 18 zhubla na 12, naučila se správně jíst a sportovat. Je daleko šťastnější a konečně může začít žít jako normální teenager.

Sdílejte článek

Přečtěte si také