Extrém

18. května 2016 11:32

Tereza Javorová

GALERIE: Muž vypadá přesně jako princ od Disneyho! Nad jeho pohádkovým vzhledem budete tajit dech...

Tento fešák si našel díky svému neobvyklému vzhledu úžasnou zálibu. Teď je z něj cosplayer.

Vzpomínáte na pohádku Malá mořská víla? Jistě si vybavíte i neodolatelného prince Erika. Leo Camacho je jeho živoucím dvojníkem! Podívejte se sami – ty vlasy, oči i obočí. Vypadá přesně jako on. Leo si je dost dobře vědom své vizáže, a tak se toho rozhodl využít.

Pro koho je označení cosplayer neznámé, můžete si jej představit jako člověka, který se převléká za různé postavy z filmů a pohádek. Cosplayeři pak společně jezdí na různé velkolepé akce.

Cosplay prince Erika ale Leovi nestačil a převlékl se i za jiné pohádkové, filmové a sci-fi postavy. Chcete vidět druhého kapitána Jacka Sparrowa, Aladina nebo Poa Damerona ze Star Wars? Podívejte se do galerie a sami můžete srovnat, jak moc je jim tento fešák podobný.

Leo Camacho sice přiznává, že se úplně nepovažuje za nějakou švadlenu, takže si kostýmy nemůže ušít sám. Ale tvrdí, že o to víc ho baví hledat různé kousky v obchodem nebo sekáčích a stavět z toho tak kouzelný celek. Když však potřebuje zajít více do detailů, nebojí se uměleckých výtvarníků, kteří mu potřebné úpravy udělají.


Přečtěte si také