Extrém

16. srpna 2016 14:34

Tereza Javorová

GALERIE: Namakaný fitness pár SCHVÁLNĚ ztloustnul desítky kilo! Proč se z nich stali tlouštíci? Důvod je naprosto šílený...

Většina lidí se celý život snaží zhubnout. Tento pár měl však postavu snů, ale přesto se rozhodl ztloustnout o desítky kilo! Proč to udělal?

Neuvěřitelné rozhodnutí učinili manželé, kteří se živí jako fitness instruktoři, a jejich těla tak musí být vizitkou jejich práce. Šestatřicetiletá Sharny a pětatřicetiletý Julius Kieser, kteří spolu vychovávají šest dětí, se na zdravý životní styl po narození posledního potomka vykašlali a ztoustli do rozkydlých rozměrů. Ne ale tak náhodou. Pár, který je jinak posedlý cvičením a zdravou stravou, si chtěl vyzkoušet, jaké to opravdu je hubnout s nulovou fyzičkou, s desítky kily navíc a nepřekonatelnou leností. A svým fanouškům, kteří dříve sledovali jejich fitness videa názorně ukázat, jak hubnout.

Úkol však rozhodně neměli lehký. Sharny ztlousla 14 kilo a Julius vážil kolem 110 kilogramů. Zvykli si na sladká a nezdravá jídla z fast foodu a vypadli ze cvičící rutiny. A co víc, svoje kila navíc se rozhodli shodit jen za pouhých 8 týdnů! Celý proces zaznamenávají na svoje webové stránky, kam se lidé mohou zaregistrovat a hubnout s nimi. "Žádné nesmysly, žádné lži," slibuje od hubnoucího procesu obtloustlý pár. A jak tedy těžkého úkolu chtějí dosáhnout? Intenzivní cvičení šestkrát až sedmkrát týdně a omezení veškerého cukru – i toho, co je v ovoci. Myslíte, že to bude fungovat? Za pár týdnů uvidíme!


Přečtěte si také