Extrém

5. června 2016 12:24

Adéla Skřivánková

GALERIE: Po 4 letech poslala k čertu svého přítele, zhubla 50 kilo a je z ní neskutečně sexy kočka! Podívejte se...

Za pár měsíců se jí podařilo něco neuvěřitelného. Zhubla 50 kilogramů a je neuvěřitelně sexy! Její bývalý přítel může jen hořce plakat...

Laura Micetich měla čtyři roky vážný vztah, který však přestal fungovat. Pětadvacetiletá dívka byla na dně, bez kapky sebevědomí a řešení svých problémů hledala vždy v lednici. Jenže jednoho dne si řekla: dost! Přestala zavírat oči před odrazem své obézní postavy v zrcadle a rozhodla se se sebou něco udělat. A úkol to nebyl opravdu lehký. Laura vážila přes 136 kilogramů!

Začala si ale velmi striktně hlídat svůj jídelníček a hlavně – pravidelně cvičit. Bez toho by totiž hrozilo, že bude mít ošklivou povislou kůži jako lidé, kteří rychle a drasticky zhubli. "Kamarádi mi nevěřili, že jsem nešla na operaci žaludku nebo jsem nebrala prášky na hubnutí. Přísahám, že jsem zhubla přirozeně a jen tvrdou dřinou," říká mladá žena, která denně chodila do posilovny.

Podařilo se jí zhubnout neuvěřitelných 50 kilogramů a vypadá lépe než kdy předtím. Podívejte se a inspirujte se! Nikdy není pozdě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také