Extrém

22. ledna 2017 15:10

redakce Prima Lajk

GALERIE: Nová zjištění o největším českém vrahovi odkrývají děsivé příběhy! Takhle mu jedna oběť unikla...

Ukazuje se, že i v českých dějinách je monstrum, které zabilo možná až desítky lidí. Jeho hlava je dodnes naložená v lihu a neuvěřitelné činy, které spáchal, dodnes děsí.

Hubert Pilčík je patrně největším českým masovým vrahem. Po roce 1948 dělal převaděče do západního Německa. Mezi uprchlíky, kteří za hranicemi chtěli najít svobodu, si vybíral svoje oběti. Mrtvé pak nikdo nehledal, rodiny mohly předpokládat, že jejich příbuzní vedou spokojené životy na Západě. Až jednoho dne udělal Pilčík chybu a skrze falešný dopis, který právě tvrdil, že se jedné oběti v Bavorsku dobře žije, se kriminalisté dostali vrahovi na stopu. Podařilo se jim odkrýt děsivou pravdu plnou mrtvol. Pilčík dokonce jednu dvanáctiletou dívku věznil a přivazoval ji do mučícího stroje. „Věznil zde dvanáctileté dítě, holčičku, kterou zneužíval,“ řekl k případu spisovatel Emil Hruška, který se českým pohraničím zabývá ve svých knihách.

V galerii najdete fotky z místa činu, vrahovu hlavu naloženou v lihu i jak vypadal mučící stroj:

V pořadu Očima Josefa Klímy, který k případu přináší rozhovor se synem jedné z obětí Pavlem Hůrkou, se dozvíte šokující podrobnosti. Pavel Hůrka zároveň prozradil, že ví o další oběti Pilčíka, které se ale ze spárů vraha podařilo uniknout. Více se dozvíte v neděli 22. ledna ve 21:35 na Primě v pořadu Očima Josefa Klímy. Zatím se mrkněte na upoutávku:

Sdílejte článek

Přečtěte si také