Extrém

19. srpna 2016 16:30

redakce Prima Lajk

GALERIE: Podle lékařů nemohla zhubnout ani mít děti. Ona ale zhubla polovinu své váhy a je matkou. Jak je to možné?

Doktoři jí nedávali sebemenší šanci na úspěch. Ona ale s jejich krutými prognózami parádně zatočila.

Osud si s Australankou Cassie Hurley krutě zahrával. Dnes třicetiletá žena dlouhá léta bojovala s nadváhou. A za její hmotností 147 kilogramů nestál pouze její jídelníček, ale také zdravotní problémy. Cassie má od narození problémy se štítnou žlázou, ale doktoři jí diagnostikovali také syndrom polycystických ovarií.

Ten způsobuje problémy s ovulací a menší cyklus menstruace. Kvůli těmto problémům si tak vyslechla před lety špatnou zprávu. Nejen, že pro ní bude prakticky nemožné zhubnout, ale kvůli diagnóze ani zřejmě nebude mít moci mít děti.

Jenže Cassie místo toho, aby se z těchto slov sesypala, začala bojovat. Začala držet drsnou dietu, v níž naprosto vynechala cukr a začala jíst podstatně menší porce a čtyřikrát denně na sobě chodila tvrdě makat do posilovny. A její snaha zabrala. Po roce zhubla přes 30 kilogramů a mohla se tak vrhnout na další zásadní krok. Při operaci si nechala odstranit kus žaludku, aby mohla hubnout ještě rychleji a ona se přiblížila životnímu snu mít se svým manželem děti.

A to se jí nakonec opravdu povedlo! Pár měsíců klidu po vážném zákroku začala ještě více hubnout a její zdravotní stav se zlepšil natolik, že se brzy dočkala vytoužené zprávy. Čekala totiž miminko. Nyní má se svým partnerem už dokonce dvě nádherné děti, váží skvělých 70 kilo a na ulici ji mnoho lidí nepoznává. Svým odhodláním pak dokázala, že vůle a boj dokáží někdy překonat ty nejděsivější diagnózy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také