Extrém

9. května 2017 17:35

redakce Prima Lajk

GALERIE: Rasistický otec brutálně napadl svou dceru za to, že šla na ples s černochem. Z jeho odporných nadávek šílí celý internet!

Jak mohl své dceři něco takového vůbec udělat?

Že je rasismus ve společnosti stále horkým a nebezpečným tématem, dokazuje tento smutný příběh z Arkansasu. Náctiletá Anna Hayes zde před pár dny prožila jeden z největších dnů každé středoškolačky, maturitní ples. Díky jejímu otci se ovšem vzpomínka na tento den navždy změnila v absolutní peklo. Toho totiž naštvala pro mnohé naprosto nepochopitelná věc. Jeho dcera šla totiž na ples s kamarádem Phillipem, jenž je ovšem černoch.

A právě mužský doprovod nemohl její rasistický otec vydýchat. Jakmile se tedy Anne pochlubila se společnou fotkou z maturitního plesu, otec na ní ihned začal útočit sprostými zprávami a napsal jí věci, které žádná dcera nechce od svého otce slyšet. Začal ji odporně nadávat a sdělil jí, že od této chvíle s ní nechce mít nic společného. Ihned jí přestává platit účet za telefon a ani jí nezaplatí slíbenou vysokou školu. Jeho dcera je pro něj kvůli této jedné fotce prý navždy mrtvá.

Anne je pak z otcovy reakce naprosto v šoku. Se svým tátou sice kvůli rozvodu rodičů už léta nebydlí a mají údajně mezi sebou komplikované vztahy, i přesto jí ovšem odporné jednání jejího otce zasáhlo a nechápe, jak může být něčeho takového schopen. Toho to ovšem evidentně vůbec nemrzí a své dceři poté nadával ještě na svém Twitteru. Jeho reakce se pak rychle šíří po internetu, kde v lidech vyvolává doslova zděšení. Muži za jeho chování nadávají a nemohou mu přijít na jméno. A nutno říct, že zcela právem.


Přečtěte si také