GALERIE: Sexy hvězda OnlyFans prozradila nechutnou žádost od fanouška! Tohle po ní fakt někdo chtěl?

TF. Publikováno: 31.01.2023
Modelka odhalila nejnechutnější požadavky od fanoušků.

reklama

Modelky na OnlyFans jsou krásné, známé a častokrát vydělávají i miliony korun měsíčně. Kdo kdy ale řekl, že jsou to jednoduše vydělané peníze, dost se mýlil. Tvůrci a tvůrkyně z platformy, na které si fanoušci platí měsíční předplatné u svých oblíbenců za prémiový obsah, to občas opravdu nemají jednoduché.

Mezi „nenáročnými“ odběrateli se totiž najdou i pořádní fajnšmekři, kteří mají opravdu bizarní a někdy až nechutné požadavky a choutky. O tom se v exkluzivním rozhovoru rozpovídala hvězda OnlyFans Dainty Wilder, která odhalila, co po ní někteří fanoušci požadovali. „Jeden odběratel chtěl, abych mu poslala svoje h***o,“ překvapila s upřímnou odpovědí modelka a dodala, že častokrát po ní fanoušci chtějí poslat i krev či jinou tělní tekutinu.

Navzdory tomu, že je Wilder dost otevřená a kvůli slušnému přivýdělku je ochotná zajít opravdu daleko a dělat různé šílenosti, má jedno zásadní pravidlo. „Nikdy v životě bych nikomu neposlala svoje exkrementy, ale čemukoli jinému jsem velmi otevřená,“ přiznala hvězda erotické platformy, která si díky penězům z předplatného na OnlyFans žije jako královna.

Policistka kvůli účtu na OnlyFans musela skončit.

FOTO: Policistku vyhodili ze sboru za účet na OnlyFans! Co nadřízeným vadilo?

reklama