Extrém

1. listopadu 2016 13:45

redakce Prima Lajk

GALERIE: Šílené! Modelka chtěla mít perfektní břišáky i těsně před porodem. Málem ale kvůli tomu přišla o dítě!

Narození potomka se kvůli její lásce k cvičení změnil doslova v horor!

Chontel Duncan je fitness modelkou a majitelkou několika posiloven. Zakládá na své perfektní postavě a na cvičení je doslova závislá. Rozhodla se proto aktivně posilovat i během těhotenství a ještě týden před porodem procvičovala dokonce i své břišní svaly! Jenže toho nakonec krutě litovala.

Žena sice předpokládala, že bude rodit přirozenou cestou, kvůli komplikacím ovšem museli lékaři přistoupit k císařskému řezu. Ten byl však v jejím případě prakticky nemožný. Doktorům totiž dělalo problémy se přes její extrémně vyvinutými svaly a oni kvůli nim nemohly dítě z břicha dlouho vyndat! Svaly jejího syna blokovaly a stlačovaly zpátky dovnitř. Vyděšená maminka navíc během operace začala zvracet a břišní svaly tak pracovaly ještě mnohem více.

Lékařům se naštěstí podařilo dramatickou situaci zvládnout a porod provedli úspěšně. Chontel má navíc kvůli své vypracované postavě jizvu po císařském řezu na jiné straně, než je zvykem. Čerstvá maminka má tak na porod stále velmi děsivé vzpomínky. Modelka, která by nejraději měla 3 děti, se pak z celé situace naštěstí poučila a cvičení před porodem zřejmě rapidně omezí.


Přečtěte si také